Treniņi un poligoni

Baldones meža galerija

Sadarbībā ar Baldones novada pašvaldību esam izveidojuši orientēšanas poligonu Baldones meža galerijas apkārtnē. Punkti aprīkoti ar QR kodiem.

No 6.04.2021 līdz 31.05.2021 poligonā iespējams veikt rogaininga (izvēles) distanci. Rezultātus iespējams fiksēt ar mobilo aplikāciju Qrenteerings. Tā darbojas gan uz Android (no 5.0), gan iOS (no 10.0) ierīcēm. Kartes iespējams saņemt Baldonē, restorānā Burgers 66 vai lejupielādēt šeit: distances (izvēlies kādu no mūsu piedāvātajām distancēm vai saplāno savu distanci pats). Instrukcija par reģistrēšanos šeit.

Rezultāti: rogainings (izvēle).

Vilku kalni

Sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūru esam izveidojuši jaunu orientēšanas poligonu Daugmales pagasta Vilku kalnos. Punkti aprīkoti ar QR kodiem.

No 02.04.2021 līdz 20.05.2021 poligonā bija iespējams veikt rogaininga distanci. Vairāk informācijas šeit.

Rezultātus iespējams fiksēt ar mobilo aplikāciju Qrenteerings. Tā darbojas gan uz Android (no 5.0), gan iOS (no 10.0) ierīcēm. Kartes iespējams saņemt arī Baldonē, restorānā Burgers 66 vai lejupielādēt šeit.

Rezultāti: šeit

Vecumnieku poligons

Ar Vecumnieku novada Domes atbalstu un sadarbībā ar Vecumnieku tūrisma informācijas punktu esam palīdzējuši tapt orientēšanās poligonam Vecumniekos. Poligons pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bez maksas. Vairāk informācijas šeit.

Kartes treniņiem

No pagājušās sezonas mums ir palikušas pāri drukātas kartes ar kontrolpunktiem. Ja vēlies saviem treniņam izmantot pagājušās sezonas kartes, sazinies ar Jurģi.