Treniņi un poligoni

Iespēja treniņiem – #BEACTIVE IZAICINĀJUMS 2023

No 27. augusta līdz 31. oktobrim Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 20 Latvijas pilsētās vai to apkārtnē, tai skaitā Baldonē un Baložos, izveidoti kopumā 430 orientēšanās kontrolpunkti. Ikviens iedzīvotājs sev izdevīgā laikā un vietā aicināts doties pastaigā, skrējienā vai braucienā ar velosipēdu un meklēt kontrolpunktus, pavadot laiku aktīvā atpūtā un rūpējoties par savu veselību. Izaicinājuma noslēgumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties izlozē par balvām, ja līdz oktobra beigām būs veiktas vismaz 5 distances, atzīmējoties vismaz 7 kontrolpunktos katrā. Vairāk informācijas pasākuma mājas lapā.

Zvirgzdes orientēšanās poligons

Zvirgzdes mežu masīvā 26. novembrī izvietots jauns orientēšanās poligons. Tas tapis ar Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku novada dome” atbalstu, sadarbībā ar Tūrisma Informācijas punktu – tūrisma informācijas konsultanti Elīnu Kļaviņu – un orientēšanās sporta klubu “Eko O” – pārstāvi Mārtiņu Šteinaltu. Poligons izveidots A/S “Latvijas valsts meži” teritorijā, ikvienam pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bez maksas! Vairāk informācijas šeit (kartes un noteikumi).

Vecumnieku poligons

Ar Vecumnieku novada Domes atbalstu un sadarbībā ar Vecumnieku tūrisma informācijas punktu esam palīdzējuši tapt orientēšanās poligonam Vecumniekos. Poligons pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bez maksas. Vairāk informācijas šeit.

Kartes treniņiem

No pagājušās sezonas mums ir palikušas pāri drukātas kartes ar kontrolpunktiem. Ja vēlies saviem treniņam izmantot pagājušās sezonas kartes, sazinies ar Jurģi.